Úvod Bio recepty Články a zaujímavosti O nás Obchodné podmienky Kontakt
PlanetBio.sk Byliny a huby

Bio Guarana prášok (100 g)


Bio Guarana prášok (100 g)


  Výrobca: PlanetBIO
  Dodanie: Skladom
  Cena:

12,99 €

ks

 

Popis: Bio Guarana prášok (100 g)


Látka s názvom guaranín je to, čím je guarana taká zaujímavá a je takmer totožná s kofeínom okrem toho, že je absorbovaná oveľa pomalšie do nášho krvného obehu, a preto jej účinok je oveľa dlhší, viac vyrovnaný a príjemnejší.

Zloženie: BIO guarana prášok.

Odporúčaná denná dávka:amp;nbsp;1 g (1/3 čajovej lyžičky prášku)

Použitie: Pridajte do ovocnej alebo zeleninovej šťavy, vody, smoothies. Účinok sa rovná 2 šálkam kávy.

Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Ustanovená odporúčaná denná dávkaamp;nbsp;sa nesmie presiahnuť. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy a ľudia so závažnými chorobami (napr. kardiovaskulárne choroby, rakovina a jej liečba, pacienti po transplantácii ap.) sa o užívaní produktu poraďte so svojím lekárom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Krajina pôvodu: Brazília

Netto hmotnosť: 100 g

Skladovanie: Na chladnom a suchom mieste.

Výrobca: PlanetBIO, Slovinsko

Na základe nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových aamp;nbsp;zdravotných tvrdeniach o potravinách platného od 1. júla 2007 a nariadenia Komisie (EÚ) č. 432/2012 zo 16. mája 2012 o povolení určitých zdravotných tvrdení o iných potravinách ako sú tie, ktoré odkazujú na zníženie rizika ochorenia a na vývoj a zdravie detí platného od 14. decembra 2012 Vám oznamujeme, že všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uverejnené na našej stránke PlanetBio.sk majú iba informačný charakter, nie sú návodom na liečbu a žiadnom prípade nenahrádzajú odbornú lekársku starostlivosť. Informácie sú prevzaté od výrobcov jednotlivých produktov aamp;nbsp;z dostupných zdrojov na internete či v literatúre aamp;nbsp;za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny alebo výživového doplnku prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Možné pozitívne, ale aj nežiadúce účinky potraviny alebo výživového doplnku je potrebné pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom alebo lekárnikom!